Czy funkcjonują na rynku ciekawe szkolenia prawne

Biznes i finanse

Czy miałeś to czucie, że się nie rozwijasz, że nie idziesz w tym kierunku, który wybrałeś a być może nie posiadasz właściwych kompetencji w tym zakresie? Czy tygodnie przelatują Ci dzień za dniem, miesiąc za miesiącem i odczuwasz zmarnowany czas? Może należy to zmienić !

Ciekawe Szkolenia prawne dla firm

Szkolenia prawne online dla firm to wykłady dedykowane nie tylko dla właścicieli firm, zarządów spółek czy kadry menadżerskiej. Szkolenia prawne online to także rewelacyjne szkolenia dla sprzedawców oraz kadry niższego szczebla, umożliwiające im rozwój osobisty tego pracownika, czy członków zarządu. Jakich tematów dotyczą szkolenia prawne? Szkolenia prawne dla firm mogą dotyczyć całego zakresu związanego z działalnością przedsiębiorstwa. Przykładowo do takiego zakresu powinniśmy zaliczyć:
  • Tworzenie umów handlowych w relacjach B2B i B2C
  • Rękojmia w prawie polskim
  • Zabezpieczanie umów cywilnoprawnych
  • RODO dla firm
  • Obowiązki MAR dla spółek giełdowych
  • Tworzenie umów cywilnoprawnych w relacjach B2B i B2C

Dzięki szkoleniom dotyczącym sztuki konstruowania umów handlowych B2B i B2C zarówno zarząd jak i pracownicy zdobędą wiedzę w jaki sposób powinno się konstruować tego rodzaju umowy handlowe, co należy uznać za względne i bezwzględne warunki takich kontraktów, jakie mogą być kary za niedopełnienie określonych obowiązków w umowach, jak zabezpieczyć w sposób właściwy umowę handlową b2b i b2c, oraz które zapisy i klauzule powinny pojawić się w takiej umowie aby ułatwione było rozstrzyganie sporów pomiędzy stronami. Dzięki wiedzy zdobytej na tego rodzaju szkoleniu, każda osoba przygotowująca umowę cywilnoprawną będzie posiadała wiedzę na które szczegóły winna zwracać uwagę i jakie zagrożenia mogą za sobą nieść poszczególne jej punkty.

Rękojmia w prawie polskim

Szkolenie prawne z rękojmi w prawie polskim jest kompleksowym szkoleniem i ma za swoją funkcję poszerzenie wiedzy o tej instytucji wśród pracowników, pracodawców, i menadżerów. W czasie szkolenia uczestnicy nabędą wiedzę o tym co to jest rękojmia, w jakich przypadkach ma zastosowanie, czy można ją wyłączyć w kontraktach oraz jakie warunki należy spełnić aby uwolnić się z odpowiedzialności z tytułu rękojmi.

Przeczytaj również w kategorii: Biznes i finanse

Nowy wzór formularza VAT-26
    Przedsiębiorcy prowadzące
    Dlaczego szkolenia prawne są tak istotne dla biznesu?

Szkolenia prawne dla firm

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wieloma obowiązkami i wyzwaniami. W nieustannie zmieniających się war...