Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przerażone podniesieniem kosztów ich funkcjonowania

Aktualności i media

Rząd planuje podwyżki kosztów prądu prawie o czterdzieści procent. Tak wielka podwyżka spowoduje wzrost kosztów produkcji różnego rodzaju rzeczy. Odbije się to także na funkcjonowanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością także s.a. a prawo energetyczne nie będzie miało nic z tym wspólnego.
Zwiększenie kosztów energii elektrycznej wpłynie na wzrost cen dla mieszkańców. Powinniśmy się więc liczyć z tym, że koszty funkcjonowania gospodarstwa domowego bardzo wzrosną. Niestety mieszkańcy naszego kraju nie będą mieli wpływu na te decyzje rządu.
Zwrócić należy, że to nie jedyne podwyżki, które mogą czekać obywateli i firmy. Polski Ład, obejmuje również zwiększenie opłat dla przedsiębiorców. W większości przypadkach zwiększeniu ulegnie składka na ubezpieczenie zdrowotne. Jak widać powyżej, podwyżki cen energii elektrycznej, składki zdrowotnej oraz zwiększenie minimalnego wynagrodzenia za pracę bardzo może wpłynąć na nasze funkcjonowanie.

Przeczytaj również w kategorii: Aktualności i media

Dlaczego należy korzystać ze szkoleń prawnych online?
Aktualności i media
Dlaczego należy korzystać ze szkoleń prawnych online? Z jakich powodów warto korzystać ze szkoleń prawnych online Wystarczający poziom wied...